Bahçelievler Firmaları Google ‘da 1. Sayfa da Çıkmak ve Aranmak İstiyorsanız!

ÜRÜN ve HİZMET KARŞILIĞI REKLAM ALMAYA BAŞLADIK!

0538.939.99.33 Arayın, gelip görüşelim.

SONUÇ GARANTİLİ ve RAPORLU BROŞÜR DAĞITIMIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

ASLA APARTMAN KAPILARINA ATMIYORUZ.!

 

 


Algıları Açık,

Hakiki İnsan Olabilen Tüm Dostlara Duyuru.

Çalışma Nizamı Bellidir.

Birleşim Zamanı Gelmiştir.

Yarınların, Mutlu Dünyalarına Geçiş Kapısı, Bilgi Kapısıdır.

Kendini Bilmeyen, Dostunu Bilemez.

Gelin, BİR olalım, BİR'e ulaşalım.

Hakkın Yoluna Kavuşalım.

Selçuk ALTUNİŞ

KOZMİKŞUUR

Evrensel Adı

RA K AR

Kod:9-333-999

PRİZMAL 9 LU, KONSEY ÜYESİ


DETOKS UZMANI SPİRİTÜALİST SELÇUK ALTUNİŞ << Geri
Resmi Büyüt
1 50,00 
Tavsiye et Tavsiye et
Yorum yaz Yorum yaz
Özellikler
ÜYELERİMİZE ÖZEL "PARAPSİKOLOJİ DERSLERİ" BAŞLADI.

Merhaba, ben  Selçuk Altuniş...

Uzun yıllar sonra, çok zorluklar ile edindiğim bilgileri ve düşüncelerimi bu sayfalar aracılığı ile sizlere aktarmaya çalışacağım.

Karşınıza böyle çıkmanın en belirleyici sebeblerinin başında, bu güne kadar benimle kişisel temas kuran hemen herkesin, bilgilerimi paylaşma yönündeki ısrar ve telkinlerinin yanı sıra, kozmik bir işaretin de büyük bir rolü oldu.

Bu sayfalarda, ruh alemi hakkında hemen her şeyi bir arada bulacaksınız. Bunların içeriği hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, şöyle özetliyebilirim:

Algıları Açık İnsanlar, Spiritüel bilgiler, Ruhsal şifa, ve Kozmik bilgi gibi konularda her türlü sorularınızı buradan cevaplandırırken, aynı zamanda düzenliyeceğim sohbetlerde de sizinle karşılıklı görüşme imkanımız olacak.

 Tüm hayatım boyunca birçok sektör ve kuruluşta çalışarak, ruhsal tekamül amacıma hizmet ettim. Hayatımda, sayıların ayrı bir rolü vardı. Kuruluş tarihinin toplamı da, 7 çıkmaktadır.

Karşılaştığım tüm zor insanlarla, başarıyla mücadele ettim. Sabrın sonu, selamettir (mükafattır). Kendisine  sonsuz sevgi ve sayğı duyduğum, mütevazi ve alçak gönüllü bir insan olan 2. Üstadım, Sayın Aydın Arıtan hocama sonsuz teşekkürlerimi sizlerin huzurunda ve kendi sitemin bu sayfalarında şükran ile anmadan edemiyeceğim. <Kötü komşu, insanı ev sahibi yaparmış>  Yanında çalıştığım sürece, beni cesaretlendirerek, bu yaştan sonra da yapılabilecek çok şeyin olabileceğini bana ögretti.

Bundan böyle, beni seven tüm dostlarım, aldığım üst boyut bilgilerini,buradan okuyacaksınız. Eğer aranızda, spirtüel konulara meraklı olup ta kendi kaleminden yazarak mevcut bilgisini aktarmak isteyen yazar dostlarımın yazılarını da, Türk okurlarına kazandırmak amacıyla, buradan yayınlamak isterim.

Sitedeki e-posta adresime kendinizi tanıtan mailinizi gönderirseniz, sizinle temasa geçerek tanışmak isterim. Zaman içinde yayılayacağımız, ilginç konu başlıklarını  sizlere tanıtacağız. Sitemize üye olan tüm okurlar için, birçok farklı alanda hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

DERS KONU BAŞLIKLARI ve KATILIM ŞARTLARI, ÜYE OLDUĞUNUZ TAKDİRDE E-POSTANIZA GÖNDERİLECEKTİR.
DERSLERİMİZ, ÖZEL ve GRUB OLMAK ÜZERE 2 ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR.
KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

 

Sevgi ve Saygılarımla.

Selçuk ALTUNİŞ

Spiritüalist, Araştırmacı, Yazar

dostlugadavet2011@hotmail.com

Bu ürün hakkında yapılan yorumlar    * * * * *  
29.5.2008 *****

 sizi fuarda tanımıştım. gerçekten çok hoş sohbetsiniz. burda kendi sitenizi açmış olmanızdan dolayı çok sevindim efendim. siz çok kültürlü ve kültürün özverisini taşıyabilen ender insanlardansınız içimden size şiir yazmak geldi müsade ederseniz. sevgilerimle efendim CIKTIM ERiK DALINA Çıktım erik dalına anda yedim üzümü Boştan ıssı kakıyıp, der ne yersin kozumu Ağrılık yaptı bana, buhtan eyledim ona Çerçi de geldi dedi, niye aldın kuzumu *** *** Kerpiç koydum kazana, poyraz ile kaynattım Nedir diye sorana, bandım verdim özünü İplik verdim çulhaya sarıp yumak etmemiş Becid becid ısmarlar, gelsin alsın bezini *** *** Bir serçenin kanadın, kırk katıra yüklettim Çift dahi çekemedi, şöyle kaldı kazını Bir sinek bir kartalı salladı urdu yere Yalan değil gerçektir ben de gördüm tozunu *** *** Bir kut ile güreştim, elsiz ayağım aldı Güreşip basamadım göyündürdü özümü Kaf dağından bir taşı şöyle attılar bana Öylelik yola düştü, bozayazdı yüzümü *** *** Balık kavaga çıkmış, zift turşusu yemeğe Leylek koduk doğurmuş baka şunun sözünü Gözsüze fısıldadım sağır sözüm işitmiş Dilsiz çağırıp söyler dilimdeki sözümü *** *** Tosbağaya sataştım, gözsüzsepek yoldaşı Sordum sefer nereye, Kayseri'ye azimli YUNUS BİR SÖZ SÖYLEDİN,HİÇ BİR SÖZE BENZEMEZ MUNAFIKLAR YÜZÜNDEN ÖRTTÜN MANA YÜZÜNÜ *** *** semiha çiçek saygılarımla

29.5.2008 *****

 SÖYLEYEMEM Ey yarenler eydemezem, canım neye yandığını Dil ile vasfedemem, gönlümü kim aldığını Gönlüm dolu sığmaz dile, Aşıktır ol kim hal bile Aşk niceyi verdi yele, anlayamaz nolduğunu *** *** Aşktan haber bilenlerin, Aşk derdiyle dolanların Küfrü iman olanların, ayıplaman güldüğünü Ağlamak gülmektir aşıka, dirilmek ölmektir aşığa Kahr ile lütfü bir bilir, bilmez melul olduğunu *** *** Aşık yunus eyledi lal, Yunus kanı aşka helal Koy verin etsin paymal, görmesin ayrıldığını zined esgün.

29.5.2008 *****

 Hak cihana doludur, kimseler Hakkı bilmez Onu sen senden iste, o senden ayrı olmaz Dünyaya gelen geçer, bir bir şerbetin içer Bu bir köprüdür geçer, Cahiller onu bilmez *** *** ergün ar

27.5.2008 *****

 selçuk bey buraya bir açık bilgi formu alanı açmanız çok fazla kişiyi buraya çekecektir inanın bana bilginin yarattığı kaosa dünyanın ihtiyacı var.Tıpkı o hapların dönüşümü gibi kötü enerji kaoslarını ancak açık bilgi platformunun açılması sağlar.iNSANLARIN YAZMAK İSTEDİKLERİNİ ENGELLEMEYİN BIRAKIN YAZSINLAR.HERKES EKTİĞİNİ BİÇER NETİCEDE Mehmet YILMAZ

23.5.2008 *****

 insan hayatında öyle tesadüfler vardır ki ruhçu bir görüşle bu tesadüf değil diyerek taşları yerine oturtturmak gibi bir eyleme geçersiniz.Öyle ki sadece kendi inandıklarınız vardır daha geniş bir açıdan veya başka bir köşeden bakmayı düşünmezsiniz.. sizi tehdit eden edecek bütün olanaklar aklınızdadır oraya sabitlenmişsinizdir.Hele bir de üzerinize aldığınız sorumluluk çok amaçlı ve güç ve bir o kadar da dışardaki kişilerin de sabit olmak istedikleri kadar çekiciyse. Siz bir insanın karşısına çıkarsınız o sizi sabit görüşüyle ele alıp yoğurmaya başlar. ne yaparsanız yapın sizin gerçekten iyi niyetli olduğunuza inanmaz . organize işler çeviriyorsunuz sanar.Siz de bu durumda şöyle düşünmek zorunda kalırsınız . Yazık kendi vesveseleriyle bir kapının kapanmasına sebep oldu.Bir insan tamahkar olmamalı, herşeyi hazmedecek kadar geniş olmalı , hatta o kadar güvenilmeli ki karşınızda ipliği pazara bile çıkartılsa "vardır bir bildiği bildiği , bu insan beni suistimal etmez demeli ve arkasını dayamalı bütün sevgisiyle.Böyle dostluklar kaldımı . Nerde dostlar planı , birbirimizin kurdu kuzusu olmuşuz haberimiz yok

9.9.2007 *****

 Kıymetli kardeşim, Bazen insanlar birbirlerinin karşısına özellikle çıkarılıyorki, kendini daha iyi tanıyabilsin. Siz de benim karşıma çıkarıldığınız o günden sonra hayatımın akışı değişti kendimi daha farklı irdelemeye başladım.Önceleri kibirliydim, kimseyi beyenmez herkesle atışır, onlarda mutlaka bir eksiklik görür yüzlerine vurmaktan zevk alırdım. Sizin bana söylediklerinizden sonra kendimden utanarak, ne kadar yanlışlıklar içinde olduğumu fakettim. Şimdi sürekli okuyor ve ruhsal konuların bilgisi eksikliğinden dolayı hiç bir şey bilmediğimi daha iyi anlamaya başladım. Bana öğretilenlerin tümünün kulaktan dolma bilgiler olduğunu yeni fark ettim. Demekki insan ön yarğı ile yaklaşmamalıymış çevresindekilere karşı. Size nekadar teşekkür etsem azdır. Benim gözümü aştınız. Kalbim pas tutmuştu. İnsanlardan nefret ediyordum. Herkes benim için kötü düşünüyor zannediyordum. Ama şimdi çok şey değişti. Görmediğim ne çok şey varmış. Sizinle sohbet etmek farklı bir duyğu, insana bilmediklerini öğretiyorsunuz. Gurup seminerlerinize katılmak istiyorum. Çevremdeki bir çok arkadaşıma hep sizden bahsediyorum. Ruhsal konulardaki bilgilerinizden istifade ettim. Tekrar teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Serap Koşar-İstanbul

7.9.2007 *****

 Selçuk bey merhaba, sizinle daha önce katılmış olduğunuz fuarlardaki kitap tanıtım standlarında uzun uzun, zevkli hoş sohbetler etmiştik. Beni hatıladınızmı bilmiyorum. Sizin bana aktardığınız bir çok farklı konudaki bilgileriniz, beni aydınlattı. Özelliklede tavsiye ettiğiniz kitapları alıp, zevkle okudum. Teşekkür ederim. Kendi yayınevinizi kurmuş olmanız beni sevindirdi, demekki bilginizi paylaşma vakti gelmiş. Sizin soyadınız gibi, çevrenizdeki insanlara yaklaşımınız da "ALTIN" gibi, değerinizi anlayabilenler etrafınızda toplanacak, sizin bilgilerinizi anlayabilenler değerlendirecektir. Kendi yazacağınız kitaplarınızın çıkmasını ümit ediyorum. Yayıncılık hayatınızda başarılar dilerim. "Altın çamurada düşse, altındır. Değerini asla kaybetmez. Doğru yolun, yolcusu olduğunuzu zaten anlamıştım. Tekrar başarılar dilerim. Sizi seven bir dost.

ALTUNİŞ İÇSEL ARINMA
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 2 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1588167

Bu Site Her gün 2.000-2.500 tık Almaktadır.

Reklam Vererek Kendi Web Sitenizin de Tıklanmasını Sağlarsınız.

İletişim Kurmak İstiyorsanız !

selcukaltunis@hotmail.com

selcukaltunis@gmail.com

REKORA KOŞUYORUZ. HEDEFİMİZ, GÜNLÜK 3.000 TIK ALMAK.

SİTEMİZE GİREN SİZLER, E-posta ÜYELİĞİNİZİ YAPARSANIZ,

SÜPRİZLERİMİZ VAR.

ELİNİZDE Kİ SATAMADIĞINIZ ÜRÜN KARŞILIĞI REKLAM ALABİLİYORUZ.

CEBİNİZDEN PARA ÇIKMASIN.

 

 

 

 

 

Uyarı: Sitemizde bilgilendirilme amaçlı konulmuş tüm yazılar ve yapmakta olduğumuz uygulamalar, tedavi amacı taşımamaktadır.

Web sitemiz içinde yer alan bilgiler, ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir.

Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir  doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. 

Her türlü hastalık ya da tanı ve/veya tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız. 

Yer Sağlayıcı : Neticaret e-ticaret