Bahçelievler Firmaları Google ‘da 1. Sayfa da Çıkmak ve Aranmak İstiyorsanız!

ÜRÜN ve HİZMET KARŞILIĞI REKLAM ALMAYA BAŞLADIK!

0538.939.99.33 Arayın, gelip görüşelim.

SONUÇ GARANTİLİ ve RAPORLU BROŞÜR DAĞITIMIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

ASLA APARTMAN KAPILARINA ATMIYORUZ.!

 

 


Algıları Açık,

Hakiki İnsan Olabilen Tüm Dostlara Duyuru.

Çalışma Nizamı Bellidir.

Birleşim Zamanı Gelmiştir.

Yarınların, Mutlu Dünyalarına Geçiş Kapısı, Bilgi Kapısıdır.

Kendini Bilmeyen, Dostunu Bilemez.

Gelin, BİR olalım, BİR'e ulaşalım.

Hakkın Yoluna Kavuşalım.

Selçuk ALTUNİŞ

KOZMİKŞUUR

Evrensel Adı

RA K AR

Kod:9-333-999

PRİZMAL 9 LU, KONSEY ÜYESİ


ADI BENDE SAKLI! O BİR GÜN ARAMIZA KATILACAK << Geri
1 BİLGİ ERİ 0,00 
Tavsiye et Tavsiye et
Yorum yaz Yorum yaz
Özellikler
Kozmik Bilgi Yolunda, geleceğinizi aydınlatacak ekibimize, yeni bir GÜNEŞ doğuyor.
Artık,kozmik bilgi ateşini elindeki meşaleyle taşıyan, görevli dost aramızda!
Yazı ve Yorumlarıyla burada.

ADI BENDE SAKLI. O BİR GÜN ARAMIZA KATILACAK! 

Bir çok internet sitelerinde ki yorumlarıyla ortalığı çalkalayan, okurlarıyla güzel dialoglar kuran, çevresinde saygı ile sevilen, bu bilgi eri arkadaşımız yeni bir platform kuruyor. "KOZMİK BİLGİ PLATFORMU"

Yolu bilgiden geçen, tüm gelecek bilgisine aç ve susamış olanların, ilgiyle okuyacakları, zaman zaman da katılabilecekleri yazışma, yorum, platformumuzu açmış bulunuyoruz. Kafanızı karıştıran tüm sorularınızı bekliyoruz.

Herkese Merhaba,
 
 Yeni bir mekân da bulunmak ve bulunduğu mekânın sorumluluğunu taşımak kadar zor bir şey varmıdır acaba. Dışarıdan bakışla imrendirici, kıskandıran, belki de çok cazip gelen bu vazife gerçekte aslında çok onurlandırıcı, gurur ve haz verici ve çoğu zaman zorluklarından dolayı hayal kırıcı ve içerde olan için riskli ve hatta ürkütücü bile olabiliyor. Sayın Selçuk Altuniş için gerçekten kuvvetli ve vazifesinin gereklerinden kaçmayan ve sadece insaniyete, ülkesine, dünyaya ve kâinata karşı sorumluluğunun bilincinde olan bir derleyici olarak, bakabilmenin coşkusunu taşıyorum.
 
 Bir şekilde tanışma fırsatı ve keyfini yaşadım onunla. Siteye ilk girişte şöyle bir bakınız.
 
Şimdi sizin düşüncelerinize sitenin giriş kapısında bir çeşit karantina koyuldu; sadece benim bakış açımla bakacaksınız diye de bir emirle karşılaştınız ben tarafından(!)  ya da siteye girerken o kadar çok yorulacaksınız ki içerde gezebilmeniz için bir servis tahsis edildi, hani şu üstü ve yanı açık traktör tipi gezici araçlardan biri. Şimdi bütün düşüncelerinizi o servisin dışında bıraktınız ve hepiniz benim düşüncemle bindiniz servise. Bu hepimizin aynı maskeyi taktığı anlamına gelen, türden bir deneyim hazırlığı.
 SERVİS HAREKET ETMEYE BAŞLADI. ÖNCE BİR KIRSAL ALANDAN GEÇİYORUZ:
 Her taraf yemyeşil ve o yemyeşil kırsal arazi içinden bir çeşit beyaz perde çıkıyor. Hepimiz oraya bakıyoruz; bu hepimizin bildiği ve tanıdığı bir film, hafifçe gülümseyerek ve sempati duyarak, izliyoruz bu filmi:

BİLGİSİYLE GELECEĞİ AYDINLATACAK, KOZMİK GÖREVLİ: SELÇUK ALTUNİŞ

         21.Aralık.1956, sabaha karşı Süleymaniye doğum evinde 7 aylık olarak doğmuş, fakat o günlerin teknolojik imkânsızlığı nedeniyle, küvez dahi olmadığı için bu prematüre doğan bebeğin, yaşayamayacağını söyleyen doktor ve hemşireler, bir beyaz emaye pansuman tasına koydukları yeni doğmuş, vücudu kıllarla kaplı, kırmızı et parçası görünümündeki bu avaz avaz viyaklayan bebeği taburcu edip ailesinin eline tutuşturmuşlar.

Öldürmeyen Allah, bu dünya da yapması gerekenler nedeniyle, çok güç şartlarla bin bir zahmetle ailesi ileri gelenlerin tüm ihtimam ve ilgileri sonucu günbe gün, büyümüş ve yaşaması gerekenleri yaşamıştır.

Diye devam eder film.

  Biliriz ki aslında her bir hayat hikâyesi, yaşamın sonundaki film karelerinden oluşan bir dünyadır.

  Oradan ayrılır, sonra servisimiz. Bir ormanlık araziye gelir.  Dışardan çok iç açıcıdır, aslında bu orman, yemyeşil  ve havası temizdir. Hepimiz çok severiz böyle yerleri, mekânları. Şehirlerde yaşayanlar için birebir bir dinlenme ve rahatlama stresleri atma ve hatta oksijenin ciğerlerine dolmasıyla yaşadığını, nefesini, kendini hissetmeye başladığı bir mekânın marifetidir aslında. Birbirimizin gözlerinin içine bakarak ormanın içine dalmaya hazırlanırken bize bütün bunları hatırlatmış olan bir sembolü Sayın Sertaç Mehmet Temizel’ i geri bırakmış, şimdi gördüğümüz görüntülerin içerisinde yaşamak üzere derinlere girmeye başlarız. Sayın Bedri Ruhselman ile göz göze geliriz bir anda dallar, yapraklar, kuşlar envai çeşit doğa harikasını yaşarız gözlerimizde yeşilliğin yansıması kulaklarımızda daha önce hiç duymadığımız bir sessizliğin şarkısı ve burnumuzda daha önce kokusunu almamış olduğumuz ama tanıdığımız amber gibi mis kokulu toprak.

Ve bir bakarız ki o toprağa, daha önce bir avuç sihir gibi atılmış ve filiz vermeye başlamış tohumlar:

işte onlar da ülkemizde yeni yeni çığır açmış olan, aslında geçmişin emeklerini üzerinde taşıyan, sessizliğin büyüsüyle beslenmiş, sevginin, saygının ve emeğin ve çalışmanın kölesi, bilginin efendisine aday olmaya hazır, bir kainat dolusu bilgi eri.

 Onlardan biri olmanın mutluluğunu yaşayan, ben, MEŞALE bundan böyle, duygu ve düşünce platformumda, saf bilgiyi paylaşmak adına tüm bilgi dostlarını bekliyorum. Güzel günler, hepimizin olsun. Saygı ve sevgiyle selamlıyorum.Sorularınızı ve yazılarınızı bekliyorum. Yorum yaz butonundan kendinizi tanıtın.

Site Editörü: Selçuk ALTUNİŞ - Saf Algılarıyla dile getirdiği deyişleri.

20 Mayıs 2008-salı

Bu ürün hakkında yapılan yorumlar    * * * * *  
29.5.2008 *****

 sana Yunus Emre nin sesinden cevap vereyim o zaman halka şairi güzel insan bak ne güzel yazmış evrene dünyaya bütün sorulara tek bir şiiriyle cevap vereblme yeteneğine sahip..AŞK KİTABIN OKURUZ Söylememek harcısı, söylemeğin hasıdır Söylemeğin harcısı, gönüllerin pasıdır Cümle yaratılmışa bir göz ile bakmayan Halka müderris ise, hakikatte asidir *** *** Şeriat haberini şerh ile eydem işit Şeriat bir gemidir, hakikat deryasıdır Ol geminin tahtası her nice muhkem ise Deniz mevci kat olsa, tahta uşanasıdır *** *** Bundan içeri haber işit, eydeyin ey yar Hakikatin kafiri, şer'in evliyasıdır Biz talib-i ilimleriz, aşk kitabın okuruz Calap müderris bize, aşk hod medresedir *** *** ayrıca sağolsun selçuk bey benim adıma " ben meşale" diye benim yazımın altına benim dilimden bir yorum eklemiş ama yine diyorum ben meşalenin emanetçisiyim sadece; meşale değilim..KENDİSİ BENİ DAHA ÇOK BİLGİYİ SEVDİĞİ İÇİN en ufak bilgi onun insanı meşale gibi görmesine neden oluyor.Bunu da açıklama ihtiyacı duydum. sevgi ve saygılar

27.5.2008 *****

 Tabut -------------------------------------------------------------------------------- Tahtadan yapılmış bir uzun kutu; Baş tarafı geniş, ayak ucu dar. Çakanlar bilir ki, bu boş tabutu, Yarın kendileri dolduracaklar. Her yandan küçülen bir oda gibi, Duvarlar yanaşmış, tavan alçalmış. Sanki bir taş bebek kutuda gibi, Hayalim, içinde uzanmış kalmış. Cılız vücuduma tam görünse de, İçim, bu dar yere sığılmaz diyor. Geride kalanlar hep dövünse de, İnsan birer birer yine giriyor. Ölenler yeniden doğarmış; gerçek! Tabut değildir bu, bir tahta kundak. Bu ağır hediye kime gidecek, Çakılır çakılmaz üstüne kapak? ........ünlü bir şiairimizin bu şiirini buraya eklemek istedim.. lütfen bunun yorumunu yaparmısınız sizin yorumlarınızı çok beyenerek izliyorum..ancak sevgili kıyas ben açık platformlarda daha rahat yazıyorum buraya açık engelsiz bir platform açılırsa süper olacak.Sevgiler arkadaşın tuğçe

20.5.2008 *****

 Yazmış olduğun yazının akışına kaptırdım kendimi, o kadar güzel ve akıcı ki, satırların sonuna geldiğimi fark edemedim. Sitemin çok yönlü bir labirent olduğunu biliyorum. Bunu bilinçli yaptım. Kim hangi konuda aydınlanmak istiyorsa, oraya yönelsin ve ihtiyaçlarını temin etsin istedim. Tıpkı bu Dünya da, karma bir toplum olarak yaşadığımız gibi. Hiç kimsenin, bir diğerini eleştirme hakının olmaması gibi. Çünkü, hepimiz farklı ruhsal tekamül seviyesinde geliyoruz, bu Dünyaya. Tüm hayatımız boyunca da, karşılaştığımız eprövler sonucu, imtahana adım adım yaklaşırız. Her imtahan sonrası, yeni bir kader proğramıyla, tekrar bedenlenir, ya dişi, ya erkek oluruz. Bu nedenle hiç biriniz, asla yaşamınıza ve kaderinize isyan etmeyin. Bu sizin ektiklerinizin sonucudur. Daha iyi ve güzel bir yaşam için şimdinin hesabını iyi yapmayı bilmelisiniz. Attığınız her adım, bir sonra karşılaşacağınız olayı hazırlar, bunu böyle bilesiniz. Spiritüalist,Araştırmacı, Yazar, Selçuk Altuniş. 20.05.2008-salı

20.5.2008 *****

 Kendini bilen Rabb'ini, Rabb'ini bilen haddini bilir... umarım ve dilerim sizn bu sözlerinize layık olur , naçizane varlığımla olabildiğim kadar içsel ışığımı yansıtabilirim.İnanıyorum ki burda her varlık ve dediğiniz gibi her bilgi erinin kendi ışığıyla burda olması sadece benim soyadımdaki enerji kapasitemden fazla olur.ülkemiz yurdumuz,dünyamız kainat ve yaradan için her zaman hepimiz güneş gibi doğmayı ancak birbirimizin varlığı için gerçekleştirebilirsek bir anlamı olur..bir güneş her zaman SABAHLAR İÇİN DOĞAR, HEPİMİZ ELELE SABAH OLDUĞUMUZDA KENDİ GÜNEŞİMİZ OLMAK COŞKUSUNU YAŞARIZ. teşekkür ederim

Bu ürün ile birlikte önerilen ürün(ler)

KONUK YAZARIMIZ - REYHAN ARALTAN
ALGILARI AÇIK İNSANLAR.
Daha kapsamlı bilgi için lütfen burayı tıklayınız.Saygılar
1 0,00 
KONUK YAZARIMIZ- BİHİN EDİGE
ALGILARI AÇIK İNSANLAR.
Daha kapsamlı bilgi için lütfen burayı tıklayınız. Saygılar.
1 0,00 
ALTUNİŞ İÇSEL ARINMA
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 2 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1588211

Bu Site Her gün 2.000-2.500 tık Almaktadır.

Reklam Vererek Kendi Web Sitenizin de Tıklanmasını Sağlarsınız.

İletişim Kurmak İstiyorsanız !

selcukaltunis@hotmail.com

selcukaltunis@gmail.com

REKORA KOŞUYORUZ. HEDEFİMİZ, GÜNLÜK 3.000 TIK ALMAK.

SİTEMİZE GİREN SİZLER, E-posta ÜYELİĞİNİZİ YAPARSANIZ,

SÜPRİZLERİMİZ VAR.

ELİNİZDE Kİ SATAMADIĞINIZ ÜRÜN KARŞILIĞI REKLAM ALABİLİYORUZ.

CEBİNİZDEN PARA ÇIKMASIN.

 

 

 

 

 

Uyarı: Sitemizde bilgilendirilme amaçlı konulmuş tüm yazılar ve yapmakta olduğumuz uygulamalar, tedavi amacı taşımamaktadır.

Web sitemiz içinde yer alan bilgiler, ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir.

Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir  doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. 

Her türlü hastalık ya da tanı ve/veya tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız. 

Yer Sağlayıcı : Neticaret e-ticaret